PL EN DE
  • Home  /
  • Aktualne   /
  • Świnoujście promuje się za granicą
Świnoujście promuje się za granicą Świnoujski wiatrak Vollbild-Ansicht aktivieren

Świnoujście promuje się za granicą

Zachodniopomorskie kurorty wykorzystują czas poza sezonem na wzmożoną promocję i reklamę swoich największych atutów. Swoją ofertę turystyczną na targach w Lipsku promowało właśnie Świnoujście.

Świnoujście znalazło się w gronie ponad 1 000 wystawców na Międzynarodowych Targach Turystyki & Caravaningu T&C w Lipsku. Impreza należy do największych targów turystycznych w Niemczech. Nadmorski kurort prezentował zarówno swój wizerunek, jak i ofertę promocyjną hoteli, pensjonatów, organizatorów turystyki. Rodziny z małymi dziećmi przyciągał wystrój stoiska.

Licznie odwiedzający stoisko goście często uwieczniali na zdjęciach swoje pociechy pozujące w koszu plażowym z napisem Świnoujście – Kraina 44 wysp i na tle świnoujskiego Wiatraka. Miasto wpisało się też w wiodący temat lipskiej imprezy targowej, którym były nowoczesne przyczepy campingowe i samochody caravaningowe.

W Świnoujściu z roku na rok przybywa turystów preferujących ten sposób zwiedzania i wypoczywania korzystających z ośrodka campingowego Relax .

geschrieben von:Marta Dębek

Hinterlasse einen Kommentar