PL EN DE
  • Home  /
  • Aktualne   /
  • Nowości, prapremiery i Szlak – rozpoczęły się targi Boatshow

Nowości, prapremiery i Szlak – rozpoczęły się targi Boatshow

Już w ten weekend odbywają się jedne z największych polskich targów żeglarskich. Od 14 do 16 listopada zapraszamy do Łodzi na XVI Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW. Jednym, z aż 192, wystawców będzie Zachodniopomorski Szlak Żeglarski.

W najbliższy weekend Łódź będzie gościła producentów, importerów oraz handlowców Polskiego Przemysłu Jachtowego, zdobywającego coraz wyższą pozycję w eksporcie do krajów wysoko rozwiniętych. W tegorocznej edycji targów udział weźmie 192 wystawców z siedmiu państw, prezentujących ponad sto jednostek pływających.

Dzięki takim stoczniom jachtowym jak: Galeon, Delphia Yachts, Balt Yacht, Haber Yachts, Northman i wielu innym, możemy z satysfakcją obserwować polskie jachty nie tylko podczas targów, lecz również na akwenach pod każdą szerokością geograficzną, co świadczy o profesjonalizmie i dobrej pozycji przemysłu jachtowego w świecie.

Targi odwiedzą również miłośnicy sportów i rekreacji wodnej zainteresowani nową ofertą handlową, turystyką wodną, warsztatami tematycznymi, ciekawi nowych rozwiązań.

Wydarzeniem tegorocznych targów będą prezentowane nowości, a wśród nich światowa prapremiera polskiego jachtu Galeon 305 HTS, premiera europejska norweskiego jachtu Draco 27RS oraz polskie premiery: Bayliner 742 Cuddy, Solina 22, Maxus 26, Nexo 3rd, Mastercraft NXT, RIB Tender ZF3, Escapade 550.

Uczestników ugości Tawerna Gniazdo Piratów, w której przy muzyce na żywo można będzie odpocząć w gronie przyjaciół. W tym roku gwiazdą sceny szantowej będzie zespół EKT Gdynia.

Stoisko numer 72 należy do Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pływaniem po zachodniopomorskich akwenach. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i obdarują wyjątkowymi przewodnikami.

Dziś o godzinie 13:00 i jutro o 11:30 na scenie głównej odbędzie się prezentacja Szlaku oraz zachodniopomorskich portów i przystani. Jeżeli chcecie wiedzieć od czego wszystko się zaczęło i co czeka na Was na Pomorzu Zachodnim – nie możecie tego przegapić.

Zapraszamy Hala EXPO - ŁÓDŹ Al. Politechniki 4

geschrieben von:Marta Dębek

Hinterlasse einen Kommentar